CONCERT DIARY


2023

AUGUST

14. Zámek Dobrohoř - 18 hod.

(https://www.zamekdobrohor.cz/kalendar-akci/</p>)

recitál s Lukášem Klánským

Mozart KV 304, Dvořák Romance op. 11, Smetana Domovina

Martinů Arabesky, Chausson Poeme op. 25, Ravel La Tzigane

20. Zámek Milotice - 17 hod.

(https://www.zamek-milotice.cz/cs/akce/83249-odpoledne-s-j-s-bachem-na-zamku-milotice)

J. S. Bach Sonáty a Partity /2. část/

Sonáta a moll, Partita h moll, Sonáta C dur

21. Brno - 19:30 - Loretánská kaple, Minoritská 1

(https://konzervatorbrno.eu/kurzybrno/fest.php</p>)

Večer s J. S. Bachem - Festival Netradiční hudební večery

J. S. Bach Partita E dur, Sonáta a moll, Partita d moll

22. Brno - Brněnské smyčcové kurzy - masterclass

24. Ripon (UK) WQ

Janáček N. 2, Smetana N. 2, Dvorák op. 96

25. Benslow (UK) WQ

Haydn op. 103, Mozart KV 590, Janáček N. 2

26.-27. Benslow - WQ - masterclass

SEPTEMBER

7. Dolní Benešov, kostel sv. Martina - 18 hod.

Svatováclavský hudební festival - WQ - Bella Adamová

Schubert - Winterreise arr. Richard Krug: Písňový cyklus Zimní cesta (Winterreise), op. 89, D. 911

17. Dolní Břežany - kostel sv. Maří Magdaleny 18 hod.

(https://www.facebook.com/koncertyklasickehudby<br)

J. S. Bach Sonáty a Partity pro sólové housle - souborné provedení !!!

18 hod. Sonáta g moll, Partita h moll, Sonáta C dur

20 hod. Partita E dur, Sonáta a moll, Partita d moll

OCTOBER

28. Jeřmanice 17 hod.

recitál s V. Valkounem

NOVEMBER

5. Lomnice u Tišnova

koncert s Tišnovským komorním orchestrem

Mozart KV 218

11. - 12. Uničovsko

koncerty s P. Saidlem

15. Kuřim

koncert s Tišnovským komorním orchestrem

Mozart KV 218

21. Kolín komorní sál MSD - 19 hod.

recitál s P. Saidlem

23. Praha - kostel sv. Vavřince, Hellichova 18 - 19:30

recitál s P. Saidlem

DECEMBER

11. Praha - bude upřesněno

Komorní orchestr Vlasty Škampové

J. S. Bach Koncert pro dvoje housle a orchestr d moll, BWV 1043

s Alžbětou Čepickou


2024

JUNE

3. Ostrava - WQ - MHF LJ

A. Dvořák op. 97 (J. Kabát viola )

A. Dvořák op. 81 ( M. Kasík klavír )


6.  Praha - HAMU - sál BM

B. Martinů Otvírání studánek, Petrklíč

Carmina Bohemica


8. MHF Letohrad -  Lukavice u Letohradu - Kostel - 15 hod.

J. S. Bach Partita č. 2 d moll pro sólové housle BWV 1004

O. Kukal Pozdní hodina 

https://www.mhf.letohrad.cz/#program<br>


12. - 17. WQ - Finsko

19. WQ - Jihlava - 18 hod..- Gotická síň radnice

https://www.mahler2000.cz/cz/festival/2024/program/<strong>

23. WQ - Velká Británie - Londýn - Wigmore Hall - 11 hod.

24. - WQ - Velká Británie - Londýn - Wigmore Hall - 19:30 hod.

25. - 28. Kurzy FU OU Ostrava


JULY


5. - WQ - Smetanova Litomyšl - Zámecké návrší - 16 hod.

J. Haydn op. 76/3 "Císařský"

J. Jirásek A zvony mé se nemodlí ( V. Veverka hoboj, J. Šťastný recitace )

A. Dvořák op. 97 ( J. Mráček viola )

www.smetanovalitomysl.cz


8. - 19. Interpretační kurzy Litomyšl

www.kurzylitomysl.cz


AUGUST


3. - 10. - MHK Strakonice

10. Zámek Dobrohoř - Trio ( + I. Klánský , M. Kaňka )