CONCERT DIARY

OCTOBER 2019

1. - 11- Japonsko - WihanQ

17. Praha - Pražský komorní orchestr www.pko.cz

26. Uničovsko + P. Saidl ( Dlouhá Loučka, Pňovice, Hrabová )

27. Uničovsko + P. Saidl ( Troubelice, Medlov, Velká Bystřice )

NOVEMBER 2019

6. Praha - Šimon a Juda - Pražský komorní orchestr  ( M. Novák ) www.pko.cz

12. Pchery - recitál s M. Kaňkou

13. Londýn UK Wigmore Hall - WihanQ Wigmore-hall.

14. Maidenhead UK - WihanQ www.maidenheadmusicsociety.org

15. Shrewsbury UK - WihanQ

17. Praha Koncert proti totalitě - HAMU 19:30 Crux pro housle, tympány a zvony

20. Praha - PKO - Šimon a Juda charitativní koncert Prader Willy

23. Praha - WihanQ - HAMU - 18:00 - Vzpomínkový koncert na prof. Antonína Kohouta

24. Praha - Dny Bohuslava Martinů - Španělský sál - Pražský hrad - J. Ježek Koncert pro housle a dechový orchestr www.martinu.cz

29. Taunton UK- Castle Hotel WihanQ www.martinrandall.com

30. Taunton UK- Castle Hotel WihanQ www.martinrandall.com

DECEMBER 2019

1. Taunton UK- Castle Hotel WihanQ www.martinrandall.com

5. Kyjov - WihanQ


                                                                              2020  


JANUARY 2020

22. Praha - Šimon a Juda - Pražský komorní orchestr ( Schulmeister jr., Gibišová )

17. Uničovsko - WihanQ

18. Uničovsko - WihanQ

19. Uničovsko - WihanQ

FEBRUARY 2020

4. Praha - Matfyz - 19:00 + P. Saidl

11. Praha - Pražský komorní orchestr - Mzv

14. Uničovsko + Alž. Čepická

15. Uničovsko + Alž. Čepická

16. Uničovsko + Alž. Čepická

21. Bremen - Německo + P. Saidl

22. Oxshott and Cobham Music - UK WihanQ

25. Kroměříž - konzervatoř masterclass 

MARCH 2020

4. Plzeň - WihanQ - Festival L.van Beethovena

17. Praha - Rudolfinum Pražský komorní orchestr ( J. Bartoš )

18. Pardubice - PHJ - WihanQ+ I. Klánský

26. Praha sv. Vavřinec - triový koncert + M. Kaňka + I.Klánský

APRIL 2020

8. Praha - Šimon a Juda - Pražský komorní orchestr ( A. Vlčková )

17. Pardubice - závěrečný koncert PHJ - Pražský komorní orchestr - Mendelssohn e moll

19. Dolní Břežany + P. Saidl

21. Velká Bíteš - WihanQ

22. Děčín - WihanQ

24. Lisabon - Portugalsko - WihanQ

25. Lisabon - Portugalsko - WihanQ

26. Lisabon - Portugalsko - WihanQ

28. Praha - Rudolfinum - Charit. koncert - Prader Willy

MAY 2020

5. Nebušice ( AMU ) - + M. Kaňka

30. Praha - Pražské jaro - 11:00 - HAMU + A. Paulová

31. Křečovice 10:00

JUNE 2020

4. Praha - Mzv - Pražský komorní orchestr

9. Praha - Rudolfinum - Pražský komorní orchestr - + M. Kaňka- Brahms Koncert pro housle a cello !!!!! 

15. Praha - HAMU - koncert k výročí J. Felda - 1. smyčcový kvartet - Rapsodie pro housle a klavír

24. Litomyšl - WihanQ - Smetanova Litomyšl

JULY 2020 

3. Londýn - UK - Wigmore Hall 19:30

5. Londýn - UK - Wigmore Hall  11:30

7. - 18. Kurzy Litomyšl

8. Litomyšl - WihanQ - 19:30

9. Litomyšl - + P. Saidl

26. Vrchlabí - WihanQ



2021

APRIL

20. Litomyšl + Petr Saidl

25. WQ Lisabon Portugal

MAY

1. -2. Poland

Porota kvartetní soutěže PJ

20. Česká Třebová + Ivan Klánský + Michal Kaňka

JUNE

12. WQ Police nad Metují

22. České Budějovice + Petr Saidl

JULY

2. WQ Holice + Jan Zemen

10. Jindřichův Hradec + Michal Kaňka

12. - 23. Kurzy Litomyšl

14. Litomyšl + Michal Kaňka + Marek Kozák

17. WQ Litomyšl + Jan Zemen

27. Dobrohoř + Petr Saidl

AUGUST

4. - 6. WQ Severní Makedonie festival Ohridské léto

7. - 14. Kurzy Strakonice

21. WQ Dobrohoř

28. WQ Libáň

SEPTEMBER

3. WQ Vizovice

5. Hrádek u Nechanic recitál s Ivanem Klánským

OCTOBER

5. PKO zahajovací koncert Talichův Beroun

8. AKS slavnostní koncert k 75. výročí AMU - Praha Rudolfinum

10. Chlumec nad Cidlinou + Petr Saidl kytara - charitativní koncert na obnovu kostela

12. Praha HAMU Galerie - Dny soudobé hudby - Pr. Kohout Koncert pro housle a orchestr

17. PKO Praha Žofín

20. Litomyšl + Petr Saidl

22. - 24. Uničov + A. Čepická

2022

FEBRUARY8. Česká Třebová Trio + I. Klánský, M. Kaňka

10. Praha Vavřinec dtto

13. Praha Gratulační koncert prof. I Štraus Dvořák Romance f moll, op. 11

MARCH

15. PKO Praha Rudolfinum + Lukáš Vondráček

16. Praha AHUV + M. Kozák Sonáty Janáček, Debussy, Ravel La Tzigane + WQ

28. Praha FKPS Martinů Otzvírání studánek + L. Novotný, A. Čepická

APRIL

5. Třeboň Třeboňský lázeňský symfonický orchestr - Beethoven Koncert D dur, op. 61

19. PKO Praha

30. Újezd u Brna porota Újezdská notička

MAY

6. Ústí nad Orlicí Kociánovo Ústí - Koncert k k 85. narozeninám prof. I Štrause Kreisler Koncert ve stylu A. Vivaldiho

19.-22. Erasmus + Arvika Švédsko

29. PJ Křečovice Svatolukášský komorní orchestr ( M. Vokáčová, K. Klimánková, L. Novotný, A. Čepická, K. Klánská, J. Čepický, K. Untermuller, A. Klánský, I. Vokáč, I. Stivín)

Suk Serenáda Es dur, op. 6, Dvořák Romance f moll, op. 11, Bagately + L. Novotný, A. Klánský, A. Bárta

JUNE

8. Priština Kosovo Chopin Festival + M. Kasík, J. Schulmeister, K. Untermuller, A. Klánský

16. Turnov Dvořákův Turnov + B. Lédl Accolay, Rieding, Dvořák

19. PKO Praha Žofín + P. Šporcl Mendelssohn-Bartholdy

JULY

4.-15. Kurzy Litomyšl

5. Litomyšl + M. Kozák Sonáty Janáček, Debussy, Franck

6. Soběslav + P. Saidl kytara

26. Ohrid Summer Festival + M. Kaňka

31. Dobrohoř + M. Kaňka

AUGUST

6.-13. Letní kurzy Strakonice

21. Milotice zámek 16:00 Bach Partita E dur, Sonáta g moll, Partita d moll pro sólové housle

OCTOBER

2. Chlumec nad Cidlinou Charitativní koncert + V. Uhlíř varhany

4. Velká Bíteš Trio + I. Klánský, M. Kaňka

NOVEMBER

14. PKO + A. Paulová

18. Pardubice KFPAR + M. Čepická Moszkowsk Suita pro Dvoje housle a orchestr

19.-20. Soutěž konzervatoří Praha porota

25.-27. Soutěž B. Martinů Praha porota